Як вибрати свинячий шашлик

Як вибрати свинячий шашлик

Ніхто не сперечається - найкраще самому вибирати м'ясо і маринувати його за власним рецептом. А якщо вам просто ніколи? Є люди, які в п'ятницю з ранку неспішно піднімаються з ліжечка, п'ють кофеек, а потім бродять по ринку, купують кращі шматочки, будинки красиво ріжуть м'ясо, і маринують за своїм власним рецептом. Більшість же в п'ятницю біжить на роботу, на ходу ковтаючи каву, а потім працюють, як прокляті, до кінця робочого дня. З таким ритмом життя свинячий шашлик в п'ятницю ввечері на дачі можна отримати тільки одним способом - купити відразу готовий.

Після роботи їдьте в знайомий магазин або ларьок. Там завжди можна знайти хороший шашлик. Хороший шашлик - він уже за кольором відрізняється. Шматочки свинини рожеві, соковиті, а не білясті, залиті надлишком оцту. Якщо шматочки вицвіли - це значить, м'ясо в напівфабрикаті не найкраще. Темні шматочки теж погані. Вони зі старого м'яса. Таке ми теж не будемо брати.

Хороший шашлык порезан аккуратно, не слишком большими кусочками. Каждый кусочек хорошего шашлыка имеет размер примерно со спичечный коробок, не больше.

Як вибрати свинячий шашлик
Як вибрати свинячий шашлик
Як вибрати свинячий шашлик
Як вибрати свинячий шашлик

Звичайно, на вагу шашлик краще - в ньому не занадто багато маринаду, і тому м'ясо має виражений смак м'яса, а не приправ. Але якщо залишилися тільки відерця, то вибирайте такі, щоб м'ясо було набито щільно. Покачайте відерце з боку в бік - чи не занадто густа заливка? Хороша заливка - рідка. Зверніть увагу на те, скільки спецій в відерці. Надлишок приправ - це майже завжди покажчик того, що м'ясо для шашлику взято не найкраще.

Виробник, якщо він дійсно сумлінну, обов'язково вказує на упаковці, з якої частини туші приготований шашлик. Свинячий шашлик найсмачніший виходить з шийки, лопатки або окосту.