Шашлична лавка - Веселий кабанчикШашлична лавка - Веселий кабанчикШашлична лавка - Веселий кабанчик

Кейтерингові послуги-організація барбекю і пікніка

  Кейтерингові послуги-організація барбекю і пікніка
Кращий шашлик на Позняках

Кейтерингові послуги-організація барбекю і пікніка

Поряд з пасхальним паскою, масляні млинці і новорічним олів'є першотравневий шашлик - найважливіший гастрономічний обряд річного циклу. І до того ж, виключно колективний захід: одні маринують м'ясо, інші купують зелень, треті шукають незайманий куточок київської природи.

Але коли жарка шашлику стає заняттям безглуздим і нещадним (замість соковитого свинячого ошийка, доводиться їсти щось пересохле, обгоріле і тепле) має сенс скористатися кейтеринговими послугами виїзної шашличної в Києві.

Ми з радістю відгукнемося для приготування шашлику на заході будь-якої спрямованості. Замовнику залишиться тільки вибрати місце проведення свята-пікніка. Всю іншу роботу з транспортування і доставку мобільного устаткування для шашлику на виїзд візьме на себе «Веселий кабанчик».

Переклавши на сильні чоловічі плечі всі турботи, пов'язані з плануванням барбекю, ви позбавите себе від турбот і забезпечите кожному з присутніх незабутні гастрономічні враження. Досвідчений і чемний кухар-мангальщик смачно і швидко приготує шашлик зі свинини, баранини і птиці, зробить люля-кебаб, запече на вугіллі рибу, овочі, поки ви насолоджуєтеся відпочинком і «нагулюють» апетит.

Для оформлення замовлення зв'яжіться з нами за телефонами:

068 931 77 72 або 095 583 82 30

Меню шашлику для пікніка складається за індивідуальним замовленням.

МЕНЮ

Наші страви