Кейтерингові послуги-організація барбекю і пікніка

Кейтерингові послуги-організація барбекю і пікніка

Поряд з пасхальним паскою, масляні млинці і новорічним олів'є першотравневий шашлик - найважливіший гастрономічний обряд річного циклу. І до того ж, виключно колективний захід: одні маринують м'ясо, інші купують зелень, треті шукають незайманий куточок київської природи.

Але коли жарка шашлику стає заняттям безглуздим і нещадним (замість соковитого свинячого ошийка, доводиться їсти щось пересохле, обгоріле і тепле) має сенс скористатися кейтеринговими послугами виїзної шашличної в Києві.

Ми з радістю відгукнемося для приготування шашлику на заході будь-якої спрямованості. Замовнику залишиться тільки вибрати місце проведення свята-пікніка. Всю іншу роботу з транспортування і доставку мобільного устаткування для шашлику на виїзд візьме на себе «Веселий кабанчик».

Переклавши на сильні чоловічі плечі всі турботи, пов'язані з плануванням барбекю, ви позбавите себе від турбот і забезпечите кожному з присутніх незабутні гастрономічні враження. Досвідчений і чемний кухар-мангальщик смачно і швидко приготує шашлик зі свинини, баранини і птиці, зробить люля-кебаб, запече на вугіллі рибу, овочі, поки ви насолоджуєтеся відпочинком і «нагулюють» апетит.

Для оформлення замовлення зв'яжіться з нами за телефонами:

068 931 77 72 або 095 583 82 30

Меню шашлику для пікніка складається за індивідуальним замовленням.

Наші страви

 

FAQ: запитання й відповіді шашличної «Веселий кабанчик»

Де Ви купуєте м'ясо?

Ми купуємо м'ясо на ринку, від сільських виробників. М'ясо там завжди свіже, з правильним кольором і без сторонніх запахів, і ще, що дуже важливо, воно ніколи не було замороженим.

Яка у Вас вага порції шашлику на людину?

Середня порція 0.250 грам м'яса.

Порадьте шашлик, який всім сподобається?

Ми завжди рекомендуємо свинячий ошийок, в ньому рівномірний поєднання м'яса і прожилок з жиру. Тому шашлик з нього соковитий і м'який.

Скільки у Вас важить один шматочок м'ясо.

Середня вага на виході близько 70 грам. Це ідеальна вага, якщо шматочок менше він буде сухим, більше може не прожаритися.

Як оформити і сплатити замовлення?

Оформити замовлення по телефону 068 931 77 72, а оплатити його можна готівкою або через термінал.

Потрібна передплата при великій сумі замовлення?

Так, передоплата 30% або обмовляється індивідуально.

Якими акціями можна скористатися при оформленні замовлення?

На ювілеї та дні народження діє знижка 10% або можна обговорити індивідуально.

У Вас є кейтеринг?

Так. У призначений Вами час ми приїжджаємо до Вас зі своїм мангалом і продуктами. Страви готуються при гостях. Формат підійде для заходів на свіжому повітрі з ароматами запеченого добірного м'яса, риби і овочів - для справжніх цінителів страв, приготованих на відкритому вогні.