Як виготовити мангал

Як виготовити мангал

Тим, хто живе у власному будинку, не складе труднощів виготовити власний мангал. Такий мангал дозволить готувати різну смакоту прямо у дворі будинку. Це можуть бути улюблені всіма шашлики, страви в казанку і навіть свіжий чай. Все це можна буде приготувати в своєму мангалі.

Жаровню мангала краще зробити з металу товщиною не менше 4 міліметрів. Нагрівання металу такої товщини забезпечує кращу тепловіддачу. При цьому високі температури нагрівання не будуть псувати метал. Зверху по всьому периметру можна приварити скручений квадрат. Його товщина не повинна перевищувати 12 міліметрів. Така конструкція дозволяє точніше встановлювати шампур в процесі смаження. Як димоходу підійдуть труби будь-якого діаметру. А ось гарний димохід вийде з залізного короби, який необхідно зварити в формі квадрата. Щоб поліпшити зовнішній вигляд виробу, фарбуємо його вогнетривкої фарбою.

Як виготовити мангал
Як виготовити мангал
Як виготовити мангал
Як виготовити мангал

Хороші каркаси для мангалів виходять з профільних труб. Виготовивши такий каркас, укладаємо на нього залізний дах товщиною не більше 1 міліметра. Економний варіант даху вийде з жерсті. Цей матеріал буде також добре виконувати свої функції, як це робить залізо. Ось тільки пофарбувати такий дах не можна.

Дах мангала повинна бути круглої. Інакше вся збігає вода виявиться на що стоять поруч з мангалом людей. Зробити мангал оригинальней допоможуть різні загини металу на даху, виконані за допомогою холодного кування.

Мангал власного виробництва виявиться набагато дешевше, ніж куплений мангал. Користуючись корисною інформацією, ви зробите власний мангал і надалі зможете виготовляти замовні мангали. Такі вміння допоможуть непогано заробити у вільний час.